سریال فلش

سریال فلش در واقع اسپین آف سریال «پیکان Arrow» می باشد. داستان در مورد بری آلن است، کسی که بعد از انفجار در آزمایشگاه S.T.A.R و قرار گرفتن در معرض ذرات شتاب دهنده به کما می‌رود. چند ماه بعد از کما بیرون می‌آید و متوجه سرعت و قدرتی عجیب درون خود می‌شود که این امکان را به او می‌دهد تا در سنترال سیتی مثل یک فرشته‌ی نگهبان که قابل رویت نمی‌باشد، حرکت کند. در حال حاضر تنها دوستان بری می دانند که او تبدیل به سریعترین مرد زنده جهان شده است. اما او بزودی م توجه میشود که تنها کسی نیست که در هنگام انفجار، قدرت فرا انسانی به دست آورده و افراد دیگری هم هستند که این قدرت را به دست آورده اما در راه درستی از آن استفاده نمیکنند. بنابراین بری آلن با آزمایشگاه استار همکاری میکند و مامور می‌شود تا از مظلومان شهر در برابر حوادث دفاع کند.

 

فصل اول
بری آلن جوانی دانشمند است که هنگام یازده سالگی، مادرش توسط موجودی باورنکردنی به قتل می‌رسد. پلیس سنترال سیتی، به اشتباه پدربری را به عنوان مظنون شناخته و دستگیر می‌کند اما بری که می‌داند پدرش بی گناه است متخصص بررسی صحنه جرم پلیس می‌شود تا از راز قتل مادرش پرده بردارد. او نزد دوست پدرش، جو وست ،پلیس سنترال سیتی و دخترش آیریس بزرگ می‌شود.

در سال ۲۰۱۴، بری بر اثر انفجار شتاب دهنده ذرات اتمی آزمایشگاه استار (Star Lab) نُه ماه به کما می‌رود و وقتی بیدار می‌شود دچار تغییراتی شده و قدرتی عجیب به دست می‌آورد که او را تبدیل به سریع‌ترین انسان روی کره زمین، به نام فلش می‌کند.سریال فلش  او در این راه با سه دانشمندآزمایشگاه استار به نام‌های دکتر هریسون ولز، کیتلین اسنو و سیسکو رامون آشنا می‌شود. در اثر منفجر شدن شتاب دهنده ذرات اتمیصاعقه حاصل از آن به چند انسان دیگر برخورد می‌کند و آن‌ها را نیز تبدیل به فرا انسان‌های شروری می‌کند. بری از سرعتش برای متوقف کردن آن‌ها استفاده می‌کند. کم‌کم حقایق درمورد قتل مادر بری آلن برملا می‌شود. دکتر ولز در حقیقت فردی به نام ایوبارد ثاون (فلش معکوس)بوده است که از آینده آمده در ۱۰ سال بعد از دشمنان سر سخت فلش می‌باشد. وی که قدرتی مشابه ولی بیشتر از فلش داشته است، به فلش معکوس(Reverse-Flash) معروف است و..

فصل دوم

بری آلن بعد از نجات زمین و مرگ ادی و رانی از بودن به عنوان فلش کناره می‌گیرد ولی بعد از اتفاقاتی و بازشدن چند دریچه به زمین شماره ۲ و وارد شدن ابر انسان‌ها از آن زمین به زمین شماره ۱ بری گروهش را بازسازی می‌کند. همچنین وصیت نامه‌ای از هریسون ولز (ثاون) پیدا می‌کند وی در آن به کشتن مادر بری اعتراف کرده است، بری آن را به پلیس نشان می‌دهد و پدر بری از زندان آزاد می‌شود. بعد از تکینگی فرا انسان سریع دیگری بنام زوم (هانتر زولومن) می‌آید که بسیار قدرتمند است و دختر دکتر هریسون ولز واقعی زمین ۲ را گروگان گرفته و …

فصل سوم

بری آلن که پدر و مادر خود را نجات داده است، به آیندهٔ غریبی که برای خود ساخته رفته و مدتی در کنار پدر و مادر خود زندگی می‌کند اما در این بین خیلی چیزها متفاوت با آنچه که بری آلن به خاطر داشت اتفاق افتاده است. سیسکو مدیریت کل استارلبز را بر عهده داشته و یک فرد بسیار ثروتمند در کل ایالات متحده محسوب می‌شود. کیتلین اسنو پیشهٔ چشم پزشکی را انتخاب کرده و جوزف وست (که حکم پدر خوانده بری آلن را دارد) تبدیل به یک پلیس نا لایق و الکلی شده اما چیزی که عجیبتر است وجود ۲ تندروی دیگر هست: Flash و Rival. بری خیلی زود متوجه می‌شود که فلش دنیای جدید همان والی وست پسر کارآگاه جو وست است و خواهرش هم در این کار (مبارزه با مجرمین) به او کمک می‌کند. او که تغییرات حاصله را ناخوشایند می‌بیند، از کار …

فصل ۴ سریال فلش به زودی….

فصل چهارم سریال فلش به همراه زیرنویس زودی….

جهت اطلاع از آخرین اخبار سایت در کانال ما عضو شوید .

دانلود زیرنویس سریال فلش the flash