دام زنده

۲۵ تیر ۱۳۹۷ 2 بازدید دیدگاه‌ها برای دام زنده بسته هستند

دامداری آذربایجان این امکان را فراهم آورده تا شما مشتریان گرامی ، دام و گوسفند زنده خود را سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان سفارش خود را در مکان مورد نظر به همراه قصاب تحویل بگیرید. پس اگر به دنبال خرید دام زنده یا گوسفند زنده هستید با ما تماس بگیرید.

دلایل انتخاب دامداری آذربایجان

اطمینان از صحت و سلامت دام زنده
منصف بودن در قیمت خدمات
مدیریت شبانه روزی دامداری آذربایجان در زمینه فروش دام زنده
تجربه کاری بالا در زمینه فروش و عرضه دام زنده و فروش گوسفند زنده
ما زیر نظر اتحادیه دامداران فعالیت داریم.دام های ما مستقیم از کشتارگاه…
ما با سالها سابقه درخشان و تجربه بالا در خرید و فروش و تأمین گوسفند زنده ، آماده تامین نیازهای شما مشتریان عزیز می باشیم.
این مرکز با نیروهایی مجرب و قصابان ماهر که دارای کارت سلامت از وزارت بهداشت هستند ، آماده خدمت رسانی می باشد.
بخش مدیریت این مجموعه ۲۴ ساعته با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۵۷۹۱۲۵ پاسخگوی درخواستهای مشتریان خود و…

رضایت مشتری

رضایت و بالا بردن سود مشتری با بیشترین کیفیت و کمترین هزینه هدف ماست. ما این مهم را طی سالها ثابت کرده ایم ومشتریان ما این امر را تجربه کرده اند .

توسعه بازار

توسعه بازارهای رقابتی در جهان تأثیر عمیقی بر اقتصاد كشورهای درحال رشد گذاشته و این امر لزوم ایجاد مجموعه دامداری آذربایجان را فراهم آورده است.

مدیریت اقتصادی

ما باور داریم صنعت دامپروری کشور نیازمند بسیار مدیریت صحیح اقتصادی میباشد که در کنار فعالیت مستمر دامپروران لازمه پیشرفت و توسعه است .

اهداف برتر

افزایش تولید لحظه به لحظه، همراه با قیمت مقرون به صرفه و بهترین کیفیت ممکن برای رسیدن به اهداف والای توسعه صنعت دامداری کشور با دامداری آذربایجان .

پایه گذاری

نیاز روزافزون ایران عزیز به پروتئین حیوانی و افزایش تقاضای گوشت قرمز در بازار ، انگیزه بنیان گذاری دامداری آذربایجان را فراهم آورده است.

تلاش و زحمت

امید است بتوان از بحرانها و مشکلات به سلامت عبور کرده و در کنار تلاش و کوشش مستمر در تولید گوشت سالم و مغذی موفق و سود آور باشیم .


دیدگاهها بسته است.